Gradinita cu Program Prelungit nr. 26 Brasov

Du-te la cuprins

La multi ani, Romania!

Proiecte-parteneriate

Cartea -La multi ani, Romania din suflet de Junior!

Ministerul Educatiei Nationale (MEN) a premiat marti, 7 mai 2019, în cadrul unei ceremonii organizate la Colegiul National „Sfântul Sava” din Bucuresti, câstigătorii Concursului National „Recunostintă făuritorilor Marii Uniri”.
Diplomele de merit au fost înmânate de ministrul Educatiei Nationale, Ecaterina Andronescu, precum si de secretarul de stat în MEN, Lixandru Florin.
Grădinita cu Program Prelungit „Junior” nr. 26, coordonatori prof. Ana Maria Rusen si prof. Ioana Tinela Pistea, cu lucrarea „La multi ani, România, din suflet de Junior” a obtinut locul 2 la sectiunea Media - Învătământ Prescolar, etapa natională.
Acestă lucrare a încununat munca echipei de excep
tie a grădinitei, formată din cadre didactice minunate, dedicate meseriei de dascăl, care pun suflet in tot ceea ce fac.

Nu uităm că avem o mare familie care contribuie la succesul Grădinitei cu Program Prelungit Junior Nr.26 Brasov, si anume copiii prescolari, părintii acestora, personalul unitătii format din cadrele didactice-educatoare/profesor, consilierul scolar, administrator, asistent medical, contabil, îngrijitoare, bucătărese si spălătoreasă.

Home | Oferta educationala | Proiecte-parteneriate | Documente manageriale | Administratie | C.E.A.C. | Galerie foto | Noutati | Jocuri copii! | Contact | Harta site

Inapoi la cuprins | Inapoi la meniul principal